اطلاعیه شماره 2

هدف این وبلاگ جمع‌آوری اطلاعات جهت انجام پروژه‌ای تحت عنوان«برگی از تاریخ کوه‌نوردی و سنگ‌نوردی زنان ایران» است که شامل فعالیت‌های شاخص زنان از سال های 92 ـ 1357 خواهد بود.

در ایران، زنان شرایط دشوارتری برای رسیدن به اهداف ورزشی در سطح حرفه‌ای دارند، بنابراین مستند کردن این فعالیت‌ها احترامی به تلاش‌های این عزیزان است که هر یک با صعود یا صعودهای ویژه، رشته‌ی ورزشی خود را ارتقاء می‌دهند و شرایط را برای آیندگان سهل‌تر می‌کنند.

از تمام دوستان علاقمند به این پروژه خواهش می‌کنیم ما را در به انجام رساندن آن یاری کنند تا کتاب ارزنده‌ای را بتوانیم به جامعه‌ی کوه‌نوردی ایران تقدیم کنیم.

 به زودی و در روزهای آتی در اطلاعیه شماره 3 به جزئیات طرح خواهیم پرداخت.

با احترام: سهیلا میرزایی - احسان بشیرگنجی

29.11.2013

/ 4 نظر / 20 بازدید
پروانه کاظمی

با توجه به نبود منبع جامعی در این زمینه، کار شما بسیار با ارزش خواهد بود. شخصا همواره به دنبال اطلاعاتی از تلاش ها و فعالیت های زنان کوهنورد در سال های آغازین انقلاب بوده ام، سال های سختی که بر کوهنوردی و بویژه کوهنوردی زنان گذشت اما اطلاعات جامعی نیافتم. دوستان خوبم موفق باشید.

حامدرزاقی

http://hamedrazzaghi.blogfa.com/post-116.aspx http://kohnavardan.blogfa.com/post-134.aspx لطفا از مهری امینی، اولین بانوی ایرانی که بر بالای دماوند پیوند ازدواج بست نیز بنویسید.

عیسی

درود... به نظر من بهترین منبع پیشکسوتان این ورزش هستند. اساتیدی مثل داود محمدی فر و... برایتان موفقیت آرزو می کنم دوستان. سبز بمانید...

ن نوری

سلام دوستان جوان خانم میرزایی وآقای بشیر گنجی کار بسیار ارزندهی شروع کرده اید سوال من این است چرا از سال 57 به بعدمگر درقبل از سال 57 خانمها در ورزش کوهنوردی فعالیت نداشته اند که شما مبنا را از سا ل 57 قرارداده اید مطمعنن این طور نیست بانوانی مانند مرحوم مهری زرافشا ن درکلوب دماوند ان زمان فعالیت های بسیار ارزندهای داشته اند یکی دیگری به غیر از آقای محمدی فرمیتواند در این برنامه به شما کمک فراونی کند آقای بهمن ابراهیمی هستند جونکه ایشان سالیان متمادی منشی معظف فدراسیون کوهنوردی بودنده اند امدوارم موفق باشید